pomocnik kamieniarza

Nr oferty: StPr/20/0345Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wiśniowa 34, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy obróbce kamienia oraz montażu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Osoba do przyuczenia.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: GRANPLAST Bogumił Bamberski
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wiśniowa 34, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Bogumił Bamberski
    Numer telefonu: 605 254 115
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów , przygotowanie warzyw i owoców (obieranie, krojenie) , pomoc w wykonaniu różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza
    StPr/20/0352
    data rozpoczęcia pracy od 19.10.2020
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    StPr/20/0353

    Prace pomocnicze przy obróbce kamienia oraz montażu.
    StPr/20/0345
    data rozpoczęcia pracy od 12.10.2020
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN