Pracownik gospodarczy z orzeczeniem o niepełnosprawności

Nr oferty: StPr/20/0374Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Błogosławionego Bogumiła 50, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych na terenie i w obrębie sklepu, dbanie o ogólny porządek.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 10.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym, umiejętność organizacji pracy własnej, zmysł techniczny, uczciwość i odpowiedzialność.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Frapo Economy Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Hurtowa 2, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 518010312
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych na terenie i w obrębie sklepu, dbanie o ogólny porządek.
      StPr/20/0374
      data rozpoczęcia pracy od 10.11.2020
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Organizacja pracy sprzedaży pieczywa. Przyjmowanie zamówień. Wystawianie dokumentów dostawy i sprzedaży pieczywa.
      StPr/20/0372
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prace pomocnicze przy obróbce kamienia oraz montażu.
      StPr/20/0345
      data rozpoczęcia pracy od 12.10.2020
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN