Sprzątaczka biurowa

Nr oferty: StPr/22/0007Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Zamiatanie, mycie podłóg, odkurzanie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.125
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 5
Data rozpoczęcia: 13.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 376,25 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: PIĘKNA 24/26A, 00-549 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 690 438 215
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Zamiatanie, mycie podłóg, odkurzanie.
    StPr/22/0007
    data rozpoczęcia pracy od 13.01.2022
    wynagrodzenie od od 376,25 PLN

    • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy
    StPr/21/0503
    data rozpoczęcia pracy od 09.12.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN