Zamknij
REKLAMA

Weź udział w wędkarskim Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów

08:51, 02.07.2019 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Wędkarze, którzy łowią na uniejowskich wodach mają kolejną okazję, by wziąć udział w zawodach. Tym razem przed miłośnikami wędkowania Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów, który rozegrany zostanie 14 lipca 2019 r. 

Rozpoczęły się zapisy na letni Turniej Wędkarski o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów. Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 lipca br. w Urzędzie Miasta w Uniejowie.

Turniej odbędzie się w niedzielę, 14 lipca 2019 r. na zbiorniku ,,Kaczka” w Człopach. Zapisy przyjmuje p. Roman Kowalewski w Urzędzie Miasta w Uniejowie w pokoju nr 12 (parter). Wędkarze, którzy chcą wziąć udział w Turnieju powinni zgłosić się do biura zawodów niezwłocznie, jednak nie później niż do dnia 11 lipca br. (czwartek), ponieważ po tym terminie lista zostanie zamknięta. Ze względu na ograniczoną ilość stanowisk, liczy się kolejność zgłoszeń.

Na zwycięzców czekają puchary i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Burmistrza Miasta Uniejów oraz Prezesa PGK „TERMY Uniejów”. Ponadto, dla wszystkich uczestników przewidziano drobne upominki.

Uwaga! Ze względu na specyfikę akwenu turniej będzie rozegrany tylko w kategorii seniorów. W zawodach mogą startować osoby posiadające zezwolenie na wędkowanie na 2019 rok na nasze wody. Zbiórka uczestników przy zbiorniku w dniu zawodów o godz. 5:00. Przewidziany czas łowienia: 4h (od godz. 6:00 do 10:00).

Na zawody zapraszają: Burmistrz Miasta Uniejów, Prezes PGK „TERMY Uniejów” oraz Zarząd Koła Nr 16 Polskiego Związku Wędkarskiego w Uniejowie.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA