Zamknij
REKLAMA

Wędkarze rywalizowali o Puchar Burmistrza. Zwycięzca złowił 135 ryb

21:38, 14.07.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Turniej Wędkarski o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów rozegrano 14 lipca 2019 r. na zbiorniku ,,Kaczka” w Człopach. Najlepszy okazał się Mariusz Winiarski z Turku, który złowił 135 ryb ważących 4,16 kg.

Leszcze, liny, krąpie, płocie i okonie - takie gatunki ryb łowiono podczas Turnieju Wędkarskiego o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów, który rozegrano 14 lipca 2019 r. na zbiorniku ,,Kaczka” w Człopach. Zawody wygrał Mariusz Winiarski z Turku, który złowił 135 ryb ważących 4,16 kg. Drugie miejsce zajął Robert Gralka (3,06 kg/21 szt.), a trzecie Krzysztof Kubiak (2,87 kg/10 szt.), który złowił także największą rybę - mierzącego 46 cm leszcza.

Na zwycięzców czekały puchary i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Burmistrza Miasta Uniejów oraz Prezesa PGK „TERMY Uniejów”. Niedzielny turniej rozegrany został w kategorii seniorów i wzięło w nim udział 48 wędkarzy.

[ZT]2164[/ZT]


Zawody wygrał Mariusz Winiarski z Klubu Wędkarstwa Sportowego Skimmers.


Krzysztof Kubiak złowił największą rybę turnieju - 46-centymetrowego leszcza.

Podczas turnieju Dariusz Adamiak, Tomasz Bartosik i Zbigniew Kuglarz z Koła PZW nr 16 w Uniejowie odebrali Legitymacje Instruktora Wędkarstwa Młodzieżowego, wydane przez Zarząd Okręgu PZW w Koninie.


W turnieju wędkarskim wzięła udział również jedna zawodniczka.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone