Zamknij
REKLAMA

Uniejowscy wędkarze łowili drużynowo. Trwają zapisy na kolejny turniej

11:22, 27.09.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Archiwum uniejow.net.pl

Drugie w tym roku drużynowe zawody w wędkarstwie spławikowym zorganizowało Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie w niedzielę 22 września 2019 roku na starorzeczu ,,KACZKA” w Człopach. Zawody wygrali Henryk Pełka i Robert Gralka.

W zawodach wzięło udział 14 drużyn dwuosobowych. Pierwsze miejsce zajęli Henryk Pełka i Robert Gralka, drugie Zbigniew Kuglarz i Mirosław Leśniewski,a  trzecie Ryszard Garasimowicz i Jan Garasimowicz.

Trwają już zapisy na kolejne ,,Jesienne zawody  spławikowe" organizowane przez Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie, które odbędą się 6 października również  na starorzeczu ,,KACZKA” w Człopach. 

Zapisy potrwają do piątku 4 października września. Zapisy  prowadzi skarbnik Koła,  Zbigniew Kuglarz - tel. 698 839 648. 

Zbiórkę uczestników zawodów przy zbiorniku KACZKA w Człopach zaplanowano na godz. 6.00, natomiast start na godz. 7.00.  Zawody potrwają do godz. 11. W południe odbędzie się wręczenie nagród i pucharów. Więcej informacji nt. zawodów udziela telefonicznie skarbnik koła.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone