Zamknij
REKLAMA

Jesienne zawody wędkarskie. Co złowili uniejowscy wędkarze?

07:34, 07.10.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Mimo, że tego dnia wędkarze narzekali na brak ryb, takiego szczupaka złowił jeden z zawodników, Kamil Zielonka

,,Jesienne zawody  spławikowe" organizowane przez Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie odbyły się 6 października na starorzeczu ,,KACZKA” w Człopach. Zawody wygrał Henryk Pełka, który złowił ryby o łącznej wadze 1,330 kg.

Tym razem w zawodach udział wzięło udział ponad 20 zawodników, którzy rywalizowali o puchary przygotowane przez Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie. Po blisko pięciu godzinach walki, o choćby jedną punktującą rybę, udało się wyłonić zwycięzców. Jak podkreślali sami wędkarze, tego dnia ryby wyjątkowo nie chciały brały i nawet pojedyncze sztuki miały wpływ na końcowy wynik zawodów.


Fot. archiwum prywatne.

Jesienny turniej wędkarski wygrał Henryk Pełka, który złowił ryby o łącznej wadze 1,330 kg. Drugie miejsce zajął Dominik Leśniewski (0,86 kg), który wywalczył również  nagrodę za największą większą rybę (38 cm okoń), a trzecie miejsce na podium zajął Łukasz Arkusz (0,79 kg). Kolejne punktowane miejsca zajęli Witold Przytuła i Kamil Zielonka. Katarzyna Dzierbicka była jedyną kobietą, która wzięła udział w niedzielnych zawodach wędkarskich.

Ostatnim w tym roku turniejem wędkarskim organizowanym przez uniejowskiego koło będzie Turniej z okazji Święta Niepodległości, który odbędzie się 10 listopada.

Fot. archiwum prywatne.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone