Zamknij
REKLAMA

Wiadro pełne karpi, czyli kto wygrał zawody wędkarskie [ZDJĘCIA]

08:53, 11.11.2019 | M.K
Skomentuj Zwycięzca zawodów złowił ryby ważące blisko 10 kilogramów. Na zdjęciu Krzysztof Kubiak i pełne wiadro karpi, które złowił podczas trzygodzinnych zawodów organizowanych na zbiorniku Kaczka w Człopach.
REKLAMA

Turniej Wędkarski z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowało 10 listopada 2019 roku Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie. Tradycyjnie miłośnicy wędkowania spotkali się na starorzeczu „Kaczka” w Człopach. Tym razem bezkonkurencyjny okazał się wynik Krzysztofa Kubiaka, który złowił karpie o łącznej wadze 9,82 kg. Do niego również trafiła nagroda za największą rybę - 37,5 cm karpia.

W zawodach z okazji Święta Niepodległości wzięło udział 36 wędkarzy, którzy łowili przez trzy godziny. Pierwsze miejse zajął Krzysztof Kubiak (9,82 kg), drugie Krzysztof Wypyszyński (4,72 kg) , trzecie Henryk Pełka (1,61 kg), czwarte Mirosław Leśniewski (0,92 kg), piąte Jan Dutka (0,81 kg). Puchar dla najlepszej kobiety trafił do Katarzyny Dzierbickiej (0,28 kg). Na wszystkich wędkarzy czekały okolicznościowe puchary i statuetki z okazji. 101 rocznicy odzyskania niepodległości, przygotowane specjalnie przez Agencję Reklamową STUDIO W z Uniejowa. 


Wszyscy wędkarze biorący udział w turnieju otrzymali okolicznościowe puchary ufundowane przez Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie oraz wejściówki na kompleks basenowy Term Uniejów ufundowane przez burmistrza Uniejowa.


Na zdjęciu zwycięzcy zawodów.

Podczas zawodów prezes koła Dariusz Adamiak wręczył specjalne podziękowania dla właścicieli działek, przy których łowią wędkarze z uniejowskiego koła. Dzięki ich życzliwości i udostępnieniu terenów, wędkarze mają przy łowisku miejsce do parkowania oraz organizowania turniejów. 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA