Uniejowscy wędkarze walczyli o Puchar Prezesa Koła 2020

13:15, 16.08.2020 M.K Aktualizacja: 08:39, 17.08.2020
Skomentuj Zwycięzcą zawodów o Puchar Prezesa Koła w Uniejowie został Kamil Zielonka. Zwycięzcą zawodów o Puchar Prezesa Koła w Uniejowie został Kamil Zielonka.

Turniej Wędkarski o Puchar Prezesa Koła Wędkarskiego nr 16 w Uniejowie odbył się 16 sierpnia 2020 roku na zbiorniku Kaczka w Człopach. W zawodach udział wzięło 21 wędkarzy, a wygrał Kamil Zielonka .

W niedzielę 16 sierpnia 2020 roku zrzeszeni w uniejowskim kole wędkarze rywalizowali o Puchar Prezesa tutejszego koła.  Niestety tego dnia nie można zaliczyć do najbardziej udanych pod względem ilości złowionych ryb, a części zawodników nie udało się złowić nawet jednej sztuki.W zawodach udział wzięło 21 wędkarzy.

Sponsorem nagród była firma MARTOOLS.

Pierwsze miejsce zajął Kamil Zielonka, który złowił 37 ryb o łącznej wadze 1,21 kg. Drugie miejsce zajął Zbigniew Kuglarz( 1,13 kg, 33 ryby), a trzecie Piotr Walczak, który otrzymał również puchar za największą rybę - ( 0,99 kg, 20 ryb).  Tuż za podium na czwartym miejscu znalazł się Mirosław Leśniewski (0,85 kg, 17 ryb).

Najlepsi zawodnicy Zawodów Wędkarskich o Puchar Prezesa Koła.

Na zdjęciu po prawej - Dariusz Adamiak - prezes koła.

Kolejne zawody, tym razem drużynowe (drużyny dwuosobowe), które organizuje Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie zaplanowane zostały na sobotę 29 sierpnia 2020 roku. Zbiórkę zawodników przewidziano na godz. 14, a rozpoczęcie turnieju na godz.15.00. Zapisy na zawody przyjmuje skarbnik Zbigniew Kuglarz - tel. 698 839 648  Wpisowe na zawody: 50 zł/osoba.