Zamknij
REKLAMA

Uniejowscy wędkarze pilnują łowisk jeszcze dokładniej. Nowy monitoring i fotopułapki czuwają całą dobę [FOTO]

08:49, 25.11.2020 | M.K
Skomentuj Na zdjęciu obraz z jednej z kamer monitoringu zamontowanego w Człopach. fot. Koło PZW nr 16
REKLAMA

Na terenie stanicy wędkarskiej przy kanale Kaczka w Człopach pojawiły się kolejne fotopułapki. Do dotychczasowych zabezpieczeń przed ewentualnymi aktami wandalizmu i kłusownikami  dołączyły kamery i monitoring, który rejestruje obraz 24 godziny na dobę.

Wędkarze z Koła PZW nr 16 w Uniejowie już w maju zainstalowali pierwsze zabezpieczenia, które monitorowały teren przy zbiorniku Kaczka, gdzie rozgrywane są niemal wszystkie zawody organizowane przez Koło. 

Zarówno obraz z kamer, jak i sygnał z umieszczonych w pobliżu fotopułapek są na bieżąco udostępniane na urządzenia komórkowe członków tutejszej Społecznej Straży Rybackiej, która współpracuje z policją. Zamontowany monitoring zapewnia bardzo dobrej jakości zdjęcia i filmy, zarówno w dzień, jak i w nocy. Jak mówią członkowie koła, obraz rejestrowany jest 24 godziny na dobę, co powinno skutecznie odstraszyć amatorów kłusownictwa.


Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.
Jak mówią członkowie Koła nr 16, dotychczasowe nagrania pokazują, że starorzecze w Człopach odwiedzają także czworonożni goście. Jak widać na powyższym zdjęciu, fotopułapka ,,złapała"  podczas jednej z takich wizyt lisa i psa.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KrzychKrzych

3 0

popieram i życzę skuteczności 19:15, 29.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DobromirDobromir

1 0

Dobrze, trzeba dbać o przyrodę. 15:17, 02.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA