Zamknij
REKLAMA

Kto wygrał ostatnie zawody wędkarskie w tym roku?

08:44, 15.11.2021 | .
Turniej Wędkarski z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości zorganizowało 14 listopada 2021 roku Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie.
REKLAMA

Turniej Wędkarski z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości zorganizowało 14 listopada 2021 roku Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie. Zawody wygrał Zbigniew Straszewski łowiąc ryby o łącznej wadze 1,47 kg.

W zawodach zorganizowanych z okazji Święta Niepodległości wzięło udział 46 zawodników zrzeszonych w w Kole Wędkarskim nr 16 w Uniejowie, ale również wędkarze z Konina, Turku, Koła, Poddębic, Władysławowa, Kościelca czy Wodzisławia.

[FOTORELACJA]1245[/FOTORELACJA]

Puchar zwycięzcy trafił do Zbigniewa Straszewskiego, który złowił ryby o łącznej wadze 1,47 kg. Drugie miejsce zajął Igor Perliński z wynikiem 1,35 kg, a trzecie Mirosław Leśniewski - 1,22 kg. Nagroda za największą rybę trafiła do Jarosława Wypyszyńskiego, który zajął 4 miejsce i złowił m.in. 36-centymetrowego lina. Wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Dzierbicka (0,61 kg), która zajęła w zawodach 10 miejsce.

Zawody były także okazją do podziękowań dla właścicieli działek, z których korzystają wędkarze. Podziękowania osobiście odebrał jeden z nich - Przemysław Kamiński, jednak zarząd koła przygotował specjalne statuetki również dla pozostałych osób, które udostępniają swoje tereny. Są to: Piotr Łukasik, Justyna Sobczak, Henryk Sobczak, Jan Strzelec.

 

Prezes Dariusz Adamiak, oraz Jakub  Kameduła - opiekun uniejowskiego koła z Okręgu PZW w Koninie wręczyli przyznane w tym roku decyzją Zarząd Okręgu PZW w Koninie: Brązową Odznakę PZW za ,,Zasługi dla wędkarstwa polskiego", którą odebrał Zbigniew Kuglarz oraz odznaczenie za ,,Zasługi dla wędkarstwa konińskiego'' dla Mirosława Leśniewskiego. 

Wręczono także podziękowania za wsparcie dla koła w Uniejowie Iwonie i Rafałowi Pietrzykowskim oraz Mirosławowi Pietrzakowi za długoletnią współpracę z kołem.

Listopadowe zawody były ostatnimi organizowanymi przez uniejowskie koło w tym roku.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%