Zamknij

Wędkarze rywalizowali o Puchar Burmistrza Uniejowa 2022

13:39, 19.06.2022 . Aktualizacja: 06:57, 21.06.2022
Zawody Spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta Uniejowa wygrał Wiesław Mikołajczyk. Turniej rozegrano w  niedzielę 19 czerwca 2022 r. na zbiorniku ,,Kaczka” w Człopach. Zawody Spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta Uniejowa wygrał Wiesław Mikołajczyk. Turniej rozegrano w  niedzielę 19 czerwca 2022 r. na zbiorniku ,,Kaczka” w Człopach.

Zawody Spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta Uniejowa wygrał Wiesław Mikołajczyk. Turniej rozegrano w  niedzielę 19 czerwca 2022 r. na zbiorniku ,,Kaczka” w Człopach.

Zawody Spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów 2022

[FOTORELACJA]1374[/FOTORELACJA]

Pierwsze miejsce w otwartych ,,Zawodach w wędkarstwie spławikowym o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów" zdobył Wiesław Mikołajczyk, który złowił ryby ważące łącznie 3,07 kilograma. Powtórzył on sukces z ubiegłego roku, po raz kolejny zdobywając puchar burmistrza.

Sędziowie podczas ważenia ryb.

Drugie miejsce zająłęła Klaudia Kobus (1,09 kg), a trzecie Waldemar Lewicki (1,064 kg).

Nagrody zwycięzcom zawodów wręczył burmistrz Józef Kaczmarek oraz  Dariusz Adamiak - prezes Koła nr 16 w Uniejowie.

Największą rybę- kilkudziesięciocentymetrowego szczupaka złowił Andrzej Choiński. W zawodach udział wzięło ponad 30 zawodników, w tym cztery kobiety.

Nagrody ufundowali: burmistrz Uniejowa Józef Kaczmarek, a wejściówki na kompleks termalno-basenowy - prezes PKG Termy Uniejów - Marcin Pamfil.

Kolejne zawody organizowane przez uniejowskie koło wędkarskie rozegrane zostaną w sierpniu.