Wędkarz z Uniejowa najlepszy w kategorii U55+ na IV Wędkarskiej Imprezie Spławikowej Weteranów

09:26, 05.08.2022 . Aktualizacja: 15:33, 05.08.2022
31 lipca 2022r. odbyła się IV Wędkarska Impreza Spławikowa Weteranów - w kategorii U 55+ oraz U 65+. I tym razem nie zawiedli wędkarze z Uniejowa, a zawody w kategorii U55+ wygrał Henryk Pełka. Fot. Ryszard Garasimowicz. 31 lipca 2022r. odbyła się IV Wędkarska Impreza Spławikowa Weteranów - w kategorii U 55+ oraz U 65+. I tym razem nie zawiedli wędkarze z Uniejowa, a zawody w kategorii U55+ wygrał Henryk Pełka. Fot. Ryszard Garasimowicz.

31 lipca 2022r. Na kanale Portki odbyła się IV Wędkarska Impreza Spławikowa Weteranów - w kategorii U 55+ oraz U 65+. I tym razem nie zawiedli wędkarze z Uniejowa, a zawody w kategorii U55+ wygrał Henryk Pełka.

Po raz kolejny nasi wędkarze nie zawiedli. Z koła wędkarskiego nr 16 w Uniejowie łącznie w zawodach wystartowało 4 zawodników. Prezes klubu wędkarskiego "Jazgarz" Henryk Pełka z wynikiem 7200 pkt wygrał całe zmagania zostawiając pozostałych zawodników w tyle.

,,Mimo bardzo nie sprzyjającej deszczowej pogody wszyscy miłośnicy wędkarstwa dzielnie walczyli o jak najlepszy wynik. Zwycięzca całych zawodów w kategorii U 55+ Henryk Pełka jak zwykle pokazał klasę i wysoki poziom dając z siebie wszystko. Dzięki temu do jego bogatej kolekcji trofeum trafił zasłużony puchar - relacjonuje Kacper Jaszczura. Nasi zawodnicy praktycznie zawsze na zawodach wyjazdowych klasyfikują się na wysokich miejscach, a każdy z wędkarzy ma swoją taktykę i sposób na wygraną -dodaje wędkarz.

Dwójka zawodników z Koła Wędkarskiego nr 16 w Uniejowie.

W kolejnych zawodach wyjazdowych wędkarze będą rywalizować w najbliższą niedzielę, a najbliższe zawody organizowane przez uniejowskie koło odbędą się najprawdopodobniej jeszcze w sierpniu.