Zawody o Puchar Prezesa Koła nr 16 PZW w Uniejowie rozstrzygnięte [ZDJĘCIA]

08:16, 12.09.2022 . Aktualizacja: 09:41, 12.09.2022

Niedzielne zawody o Puchar Prezesa Koła nr 16 PZW w Uniejowie rozegrane 11 września 2022 roku wygrał Andrzej Choiński, który złowił ryby o łącznej wadze 1,44 kg. Drugie miejsce z wynikiem 1,33 kg zajął Zbigniew Kuglarz, a trzecie z wagą 1,08 kg –Zbigniew Skowerańda.

[FOTORELACJA]1426[/FOTORELACJA]

Zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła nr 16 w Uniejowie to jedne z trzech turniejów, z których wyniki brane są pod uwagę przy klasyfikacji do Grand Prix Koła. Mistrzem Koła zostanie zawodnik, który uzyska największą liczbę punktów podczas zawodów wiosennych, o puchar prezesa i jesiennych, których termin wyznaczono na 15 października br.
W tegorocznych zawodach o Puchar Prezesa Koła nr 16 PZW w Uniejowie rozgrywanych na zbiorniku ,,Kaczka" w Człopach wzięło udział 21 zawodników i 2 zawodniczki.

Czwarte miejsce zajął Dominik Leśniewski, który złowił 31,5-centymetrowego lina, zdobywając nagrodę za największą rybę, a piąty był  Tomasz Bartosik (0,87 kg).

25 września 2022 roku o godzinie 6.30 (niedziela) na rzece Warcie odbędzie się Turniej Spinningowy, organizowany przez Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie. Zapisy potrwają do 22 września.