Zamknij
REKLAMA

Walentynki w czasie zarazy! Jak je spędzić by były wyjątkowe?

00:14, 26.01.2021 | M.O.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos.com
REKLAMA

Dzień Zakochanych w 2021 roku będzie wyglądał zupełnie inaczej niż dotychczas. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wam plany? Zobaczcie, jak romantycznie spędzić ten dzień z drugą połówką. 

14 lutego to dzień, kiedy zakochani spędzają go razem. Na przestrzeni lat Walentynki były okazją by wybrać się do kina, teatru czy restauracji. W tym roku trzeba zmodyfikować plany. 

Epidemia koronawirusa i ograniczenia z tym związane sprawiają, że możliwości są ograniczone. Nie oznacza to jednak, że nie można tego dnia zaskoczyć swojej ukochanej czy ukochanego. 

Romantyczną kolację przy świecach można zjeść w domu, a jeszcze lepiej, kiedy przygotujemy ją wspólnie. Będziecie mogli zadbać o zabawę już w kuchni, a to, co razem przygotujecie nabierze dodatkowego smaku. 

Można także zamówić jedzenie z dostawą. Wystarczy zdecydować tylko, na co mamy tego dnia ochotę. Zamówienie ulubionych dań np. kuchni włoskiej, indyjskiej czy meksykańskiej będzie już tylko formalnością. 

Kino można zrobić sobie w domu. Popularne serwisy oferują wiele nowości, a filmowy producenci coraz częściej przenoszą tam swoje kinowe premiery. Romantyczny film będzie tego dnia idealnym pomysłem. 

A może lubicie spędzać czas aktywnie? Wybierzcie się wspólnie na spacer, podczas którego będziecie mieli czas na rozmowy o wspólnej przyszłości. Możecie także pobiegać. Zadbacie wtedy o wasze zdrowie, a wspólna aktywność na pewno was zbliży. 

Warto również pochylić się nad spędzeniem wieczoru z planszówkami. Przygotujcie kilka gier, w które można grać we dwoje i pasjonujcie się wspaniałą rozgrywką. Możecie również zaprosić do siebie inną parę i wraz ze swoimi przyjaciółmi spędzić ten czas

Po męczącym dniu warto zadbać o odprężenie. Idealna wtedy będzie wspólna kąpiel. To sposób na relaks, ale także odbudowę napięcia erotycznego w związku. Zadbajcie o intymność, butelkę wina i świece.  

Wariantów jest wiele. Wszystko zależy od waszych chęci!

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

O rety!?O rety!?

2 1

Co to za farmazony ze "spędzeniem wieczoru przy planszówkach " jakaś katechetka albo odrealniona zagubiona pedagożka z PiSu to wymyśliła ???

W ten wieczór same konkrety związane z se.k.sem analnlnym. 19:05, 02.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

FBGFBG

0 0

Dobrze się czyta, że są jeszcze normalni.
I nie wszystkich jądra obcięli. Co prawda jest to specyficzna forma bliskości dla nas ludzi starej daty. Ale młodzi jesteście to poznawajcie swoje ciała kobiety i mężczyzny tak jak was Bóg stworzył. 21:31, 02.02.2021


KobietaKobieta

0 0

moja mysia czeka - aż pójdzie tego dnia w obroty ❤️ 21:36, 02.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%