Zamknij
REKLAMA

Trwa zbiórka "fantów" na licytacje sztabu WOŚP w Uniejowie. Co już można licytować?

09.43, 17.01.2023 . Aktualizacja: 11.22, 20.01.2023
Na lictyacji w Uniejowie jest m.in. seans w kapsule floatingowej od Hotel & Spa **** Kasztel Uniejów
REKLAMA

Trwają już pierwsze licytacje uniejowskiego sztabu 3122 w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023. Już teraz można licytować gadżety WOŚP oraz pierwsze przekazane przez osoby i firmy przedmioty.

Trwa zbiórka "fantów" na licytacje sztabu WOŚP w Uniejowie

Od kilku dni w Internecie licytować można pierwsze przedmioty wystawione przez Sztab 3122 działający w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie. 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Sztab w Uniejowie czeka również na lokalnych darczyńców, którzy przekażą do uniejowskiego sztabu kolejne gadżety, vouchery i przedmioty.

Na bieżąco będą one wystawiane na licytacje WOŚP Allegro. 

[ZT]7020[/ZT]

Zgodnie z zapowiedzią właścicieli Sklepów Kubuś, jak co roku, wielka maskotka Kubusia, będzie licytowana również w Internecie na aukcjach uniejowskiego sztabu. Będzie ona wystawiona na stronie allegro w ciągu najbliższych dni. https://allegro.pl/uzytkownik/sztab3122 Druga powędruje do Stowarzyszenia Licealista, które koordynuje finał WOŚP w Poddębicach.

Jak poinformowali nas pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Uniejowie są już pierwsze deklaracje i zgłoszenia od uniejowskich przedsiębiorców, hoteli i restauracji, którzy przekażą vouchery na swoje usługi. Pojawią się one w ciągu najbliższych dni na koncie sztabu 3122, dlatego warto śledzić stronę allegro.pl/uzytkownik/sztab3122

Licytować można już m.in. spacer z przewodniczącym rady miejskiej Tomaszem Wójcikiem, obraz Julity Polipowskiej, Vouchery na obiad w Gościńcu nad Wartą, Voucher na spływ kajakowy od Vattenball, Voucher do Termalnego Parku Linowego, piłkę z autografem patrona Uniejowskiej Akademii Futbolu P&T&S - Ebiego Smolarka, Występ Mażoretek Driady Uniejów na Twojej imprezie oraz seans w kapsule floatingowej.

Jednocześnie Sztab w Uniejowie czeka na lokalnych darczyńców, którzy przekażą do uniejowskiego sztabu kolejne gadżety, vouchery i przedmioty. Zostaną one również wystawione na licytacje WOŚP Allegro. 

[ZT]7032[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%