Promuj to ogłoszenie

Pracownik Działu Sprzedaży/ Obsługi Klienta

063Pokaż numer[email protected]

Jeden z największych producentów izolacji poszukuje kandydatów z okolic Turek,
Poddębice, Uniejów do zakładu w okolicach Uniejowa na stanowisko:

Pracownika Działu Sprzedaży/Obsługi Klienta

Opis stanowiska:
 - stały kontakt ze strategicznym klientem exportowym
 - monitorowanie realizacji zamówień od momentu ich otrzymania do wysyłki
 - współpraca z działem logistyki i produkcji w kwestii zapewnienia terminowej realizacji zamówień

Wymagania:
 - biegła znajomość j. niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt z klientami z zagranicy
 - umiejętność obsługi programu Excel
 - samodzielność, bardzo dobra komunikatywność,
 - zdolność do samoorganizacji , usprawnień oraz współpracy w zespole
 - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
 - ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce
 - stabilne warunki zatrudnienia
 - przyjazną atmosferę pracy

Wymagane dokumenty:
CV wraz z listem motywacyjnym

CV oraz listy motywacyjne proszę kierować:
e-mail: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".