Promuj to ogłoszenie

Szef działu Jakości

[email protected]

GLASPO to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem, wyspecjalizowana w przetwórstwie szkła dla każdej branży i oczekiwań.

Działamy na rynku od ponad 30 lat.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Szef Działu Jakości

Zadania:
*zarządzanie Działem Kontroli Jakości,

*tworzenie dokumentacji i zarządzanie systemem jakości,

*konstruowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowaniem procedur utrzymania jakości,

*zapewnianie zgodności produktów z wymaganiami przedsiębiorstwa oraz klienta,

*nadzór nad harmonogramem badań i kontroli,

*przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji od klientów w zakresie problemów jakościowych

*wdrażanie działań naprawczych i usprawniających,

Nasze wymagania
*wykształcenie wyższe,

*znajomość zagadnień i procedur związanych z zarządzaniem systemami jakości,

*znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

*rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu swoich obowiązków,

Oferujemy: pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, miłą atmosferę, możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia, Udział w Programie Ubezpieczeń Grupowych na preferencyjnych warunkach.
CV prosimy kierować na adres: [email protected]