Zamknij
REKLAMA
REKLAMA

Kelner

Czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów poszukuje kandydatów na stanowisko
Kelner.
OBOWIĄZKI:przyjmowanie zamówień, doradzanie klientom w kwestiach dotyczących wyboru potraw i napojów, przygotowanie i obsługa stołów, sporządzanie rachunków,
przyjmowanie płatności, rozliczanie się z pobranych zamówień i opracowywanie dobowych raportów, dbanie o porządek na sali. WYMAGANIA: komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, książeczka sanitarno-epidemiologiczna. OFERUJEMY: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia, atrakcyjne warunki finansowe, szkolenia branżowe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: [email protected]

email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-05-06 08:38:46#3814

Zatrudnimy operatora maszyn

Firma K-flex Polska Sp. Z o.o. z siedzibą Wielenin Kolonia 50B (okolice Uniejowa) zatrudni pracowników na stanowisko operator maszyn. Wymagania: sumienność, dyspozycyjność, dokładność, komunikatywność, otwartość na współpracę, dostosowywanie się do zmiennego charakteru wykonywanych zadań, pozytywne nastawienie, zaangażowanie. Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pakiet dodatkowych benefitów (karty podarunkowe, dodatek finansowy do wypoczynku), system premiowy, możliwość przyłączenia się do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, możliwość rozwoju zawodowego, ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole. CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)?.

email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-05-06 08:38:20#3809

Pomoc Kuchenna

Czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów poszukuje kandydatów na stanowisko pomoc kuchenna. Obowiązki: zmywanie naczyń, obróbka warzyw, pomoc w prostych pracach kuchennych, zachowanie porządku na zapleczu kuchennym. WYMAGANIA: komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, książeczka sanitarno-epidemiologiczna. OFERUJEMY: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia, atrakcyjne warunki finansowe, praca w prestiżowym miejscu z możliwością rozwijania swoich pasji kulinarnych w doskonale wyposażonej kuchni, szkolenia branżowe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: [email protected]

email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-05-06 08:38:09#3813

Kucharz

Czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów poszukuje kandydatów na stanowisko
Kucharz.
OBOWIĄZKI: przygotowywanie dań z zachowaniem najwyższych standardów jakości, prowadzenie racjonalnej gospodarki magazynowej, poszanowanie produktów i mienia Hotelu; dbałość o estetykę potraw, utrzymanie porządku w miejscu pracy.
WYMAGANIA: komunikatywność, wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, kreatywność i znajomość trendów w gastronomii będzie dodatkowym atutem, Książeczka sanitarno-epidemiologiczna. OFERUJEMY: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia, atrakcyjne warunki finansowe, praca w prestiżowym miejscu z możliwością rozwijania swoich pasji kulinarnych w doskonale wyposażonej
kuchni, szkolenia branżowe
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
[email protected]

email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-05-06 08:37:58#3815

Pokojowa

Aparthotel Termy Uniejów poszukuje kandydatów na stanowisko POKOJOWA.
OBOWIĄZKI: Utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych i częściach wspólnych, dbanie o porządek i czystość , raportowanie wszelkich niezbędnych napraw, dbanie o dobry wizerunek hotelu, praca w systemie zmianowym od 6.00 do 22.00 (również w weekendy).
WYMAGANIA: dyspozycyjność; dokładność i dbałość o porządek, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu, uczciwość i dyskrecja, pozytywne usposobienie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
OFERUJEMY: zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach, darmowe obiady pracownicze, możliwości rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę.
Osoby zainteresowane pracą prosimy przesyłać CV(życiorys) wraz ze zdjęciem i listem
motywacyjnym elektronicznie na adres: [email protected]

email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-05-06 08:37:53#3816

Praca dla kucharza i barmana/barmanki

Browar Turek zatrudni:
- na stanowisko kucharza na stałe w pełnym wymiarze godzin. Wymagania: doświadczenie na stanowisku kucharza oraz dyspozycyjność w weekendy.
- na stanowisko barmana/barmanki na stałe w pełnym wymiarze godzin. Wymagania :doświadczenie mile widziane, dyspozycyjność również w weekendy.
Prześlij swoje CV na e-mail: [email protected] lub adres: Browar Turek Al. NSZZ Solidarności 37, tel. 574 377 663.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji

tel. 574 377 663
email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-05-06 08:37:07#3817

Zbiór pieczarek

Promuj to ogłoszenie2021-05-05 15:26:12#3810

REKLAMA
REKLAMA