Promuj to ogłoszenie

Sprzedawca w budce z przekąskami (k/m) Niemcy

052Pokaż numer[email protected]

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Sprzedawca w budce z przekąskami (k/m) ? Niemcy

Miejsce pracy Schüttorf (Grafschaft Bentheim, Niemcy)

Zakres obowiązków:

? Sprzedaż przekąsek w stałym punkcie, jak i w mobilnych punktach typu food truck
? Przygotowywanie przekąsek
? Ekspozycja towaru
? Dbanie o czystość i higienę pracy

Oferujemy:

? Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 ? brutto/h ? zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
? Przyjazny system zaliczek
? Dodatek urlopowy oraz świąteczny zgodnie z taryfikatorem iGZ
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
? Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
? Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
? Możliwość zostania przejętym przez zakład
? Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

? Umiejętność pracy w zespole
? Wytrzymałość fizyczna i zdolności manualne
? Gotowość do pracy zmianowej
? Język niemiecki na poziomie komunikatywnym (B1/B2) ? wymóg konieczny
? Prawo jazdy oraz własny samochód ? wymóg konieczny

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
[email protected] | Tel. 052/522 80 50