Promuj to ogłoszenie

PIZZERMAN

509Pokaż numer[email protected]

Hotel***Browar Wiatr to miejsce, które tworzą niesamowite osoby- zespół dynamiczny, otwarty, zaangażowany i odpowiedzialny. Profesjonalna, gościnna i przyjazna kadra pracownicza to nasza najmocniejsza strona. Staramy się tworzyć niezapomniane wrażenia naszych Gości.
Jeśli lubisz pracę z ludźmi, chcesz się rozwijać i samorealizować ta praca jest dla Ciebie!
Poszukujemy osób doświadczonych lub kandydatów do przyuczenia na stanowisko: PIZZERMAN
OPIS STANOWISKA:
- Przygotowywanie pizzy
- Zapewnienie najwyższej jakości dań zgodnie z przyjętymi standardami,
- Utrzymanie porządku w miejscu pracy,
- Dbanie o dobry wizerunek firmy
OFERUJEMY:
- Stabilną pracę w renomowanym obiekcie,
- Umowę o pracę,
- Bardzo dobre warunki finansowe,
- Elastyczny grafik,
? Praca w przyjaznym zespole,
OCZEKIWANIA:
- Pracowitość i odpowiedzialność,
- Komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność,
- Nieposzlakowana opinia w poprzedni miejscu pracy,
- Książeczka epidemiologiczno-sanitarna.
- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
WAŻNE INFORMACJE:
- Życiorys musi zawierać zdjęcie kandydata.
- Zapewniamy dyskrecję.
- Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
- W wybranych przypadkach będziemy oczekiwali referencji z poprzednich miejsc pracy.
- Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97.roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.nr.133 poz.883
- Zgłoszenia proszę kierować na adres: [email protected], bądź przynieść osobiście do siedziby hotelu