Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Handlowiec Fotowoltaika 10 000 zł/mies.

Data dodania: 2020-05-12 07:20:55ID: 2881

533Pokaż numer[email protected]

Synteza Odnawialne Źródła Energii

www.syntezaoze.pl

Działamy nieprzerwanie w branży energetycznej od 2013r. Zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, rolników i firm na terenie całej Polski.W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz ogromnym potencjałem wzrostu rynku fotowoltaiki poszukujemy do współpracy kandydatów na stanowisko:Specjalista ds. Fotowoltaiki - Doradca Handlowy

Miejsce pracy: woj. łódzkieNasze oczekiwania:? realizacja planów sprzedaży

? pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę

? predyspozycje handlowe

? orientacja na maksymalizację zysku, nastawienie na sukces

? przedsiębiorczość, energia, oraz decyzyjność w codziennej pracy,

? znajomość lub gotowość do zdobycia wiedzy z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii (mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C w branży energetycznej)

? bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i rzetelność w realizacji zadań

? wysoki poziom kultury osobistej

? prowadzenie lub gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej

? posiadania czynnego prawa jazdyNaszym Pracownikom proponujemy:? ponadprzeciętne zarobki ( < 10000 zł bez górnej granicy)

? pakiet szkoleniowy obejmujący wiedzę produktową, standardy obsługi klienta, możliwości finansowania oraz pozyskania klientów z rynku lokalnego,

? konkursy motywacyjne i wyjazdy integracyjne

? elastyczne godziny pracy

? bezpłatne wsparcie dedykowanego opiekuna,

? nieograniczony dostęp do wewnętrznych narzędzi informatycznych,

? stałe wsparcie centrali w zakresie pozyskiwania klientów, wykonywania projektów oraz finansowania.Gwarantujemy:? pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju

? zachowanie niezależności i samodzielności w działaniu

? sprawdzone standardy obsługi klienta

? produkty renomowanych firm

? wparcie wykwalifikowanego zespołu specjalistów.

? Pracę w miłej atmosferze ( brak charakteru korporacyjnego)

? Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z zdjęciem.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Synteza S.C. z siedzibą w Lublinie przy ul. Willowej 18 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Synteza S.C.z siedzibą w Lublinie przy ul. Willowej 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA