Promuj to ogłoszenie

Pomocnik brygadzisty

063Pokaż numer[email protected]

Obecnie do oddziału w Psarach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik brygadzisty (logistyka)

Twoje obowiązki:

- Wsparcie Brygadzisty w realizacji określonych celów jakościowych oraz ilościowych,
- Koordynacja planu dziennego pracy zmiany magazynu,
- Wnioskowanie nowych rozwiązań usprawniających pracę,
- Monitorowanie terminów wykonania zadań zleconych przez Brygadzistę,
- Koordynacja przepływu towarów oraz informacji pomiędzy podległymi komórkami oraz komórkami współpracującymi,
- Dbałość o przepływ towarów zgodnie z przyjętą strategią.

Wymagania:

- Chęć do nauki oraz rozwoju,
- Znajomość procesów gospodarki magazynowej,
- Mile widziana znajomość SAP,
- Znajomość obsługi komputera ,
- Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Miłą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole,
- Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach Sun Garden,
- Pracę w systemie 3-zmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [email protected] lub dostarczyć osobiście do Działu Kadr. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 63 289 68 05