Aparthotel Termy Uniejów poszukuje kandydatów na stanowisko POKOJOWA

[email protected]

OBOWIĄZKI
Utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych i częściach wspólnych, dbanie o porządek i czystość , raportowanie wszelkich niezbędnych napraw, dbanie o dobry wizerunek hotelu, praca w systemie zmianowym od 6.00 do 22.00 (również w weekendy)

WYMAGANIA
dyspozycyjność, dokładność i dbałość o porządek, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu, uczciwość i dyskrecja
pozytywne usposobienie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY: zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach, darmowe obiady pracownicze, możliwości rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane pracą prosimy przesyłać CV(życiorys) wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym elektronicznie na adres:
UWAGA:
W CV należy zawrzeć klauzulę wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata do pracy.