Promuj to ogłoszenie

Pracownik Działu Księgowości

[email protected]

Firma K-Flex Polska Sp. z o.o. z siedzibą Wielenin Kolonia 50B (okolice Uniejowa) zatrudni pracownika na stanowisko Pracownik Działu Księgowości.
Zakres obowiązków: praca w obszarze należności, zobowiązań i księgi głównej, wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie finansowo-księgowym, księgowanie faktur kosztowych oraz magazynowych, księgowanie wyciągów bankowych oraz rozliczeń pracowników, monitoring należności i kontakty z odbiorcami w tym zakresie. Wymagania wobec Kandydata: wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe, gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin, znajomość obsługi programów MS Office, zdolności analityczne, znajomość języka angielskiego (mile widziana). Oferujemy: umowę o pracę, szkolenia zawodowe, dodatkowe benefity, możliwość rozwoju i awansu, wielokulturowe środowisko pracy.
Aplikację proszę kierować na adres e-mail: [email protected]
Prosimy o dołączenie klauzuli: ?Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez K-Flex Polska Sp. z o.o. z siedzibą Wielenin-Kolonia 50B moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.).