Promuj to ogłoszenie

Serwisant maszyn obróbki drewna (Automatyk)

632Pokaż numer[email protected]

Firma SUN GARDEN POLSKA w Malanowie zatrudni osobę na stanowisko:

Serwisant Maszyn obróbki drewna (Automatyk)

Opis stanowiska:

serwis oraz wykonywanie okresowych przeglądów obrabiarek i linii automatycznych do obróbki drewna.
utrzymanie parku maszynowego w sprawności. diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń
przygotowanie i programowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego
szkolenie obsługi
praca na wysokości.
praca zmianowa.
Wymagania:
wykształcenie minimum średnie zawodowe w kierunku ? automatyka , mechatronika,
umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach awaryjnych,
znajomość zagadnień związanych z mechaniką i budową maszyn sterowanych numerycznie (układy hydrauliczne, pneumatyczne)
znajomość podstaw związanych z elektrycznym sterowaniem maszyn.
dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji urządzeń zasilanych napięciem do 1kV
samodzielność, sumienność, komunikatywność, dobra organizacja pracy
doświadczenie serwisanta maszyn CNC lub na podobnym stanowisku
Oferujemy:
Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
Narzędzia do wykonywania powierzonych zadań;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje lub bezpośredni kontakt z Działem Kadr.