Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. infrastruktury budowlanej

063Pokaż numer[email protected]

Firma SUN GARDEN POLSKA w Malanowie zatrudni osobę na stanowisko:

Wymagania:

-Wyższe wykształcenie kierunkowe
-Umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office
-Wiedza techniczna
Zadania:
-Nadzór nad dokumentacją techniczno-budowlaną infrastruktury budowlanej i głównych instalacji
-Zarządzanie naprawami, przebudową i rozbudową infrastruktury budowlanej i głównych instalacji
-Dokonywanie przeglądów budowlanych, technicznych, gwarancyjnych i okresowych
-Nadzorowanie prac realizowanych przez podwykonawców i dostawców zewnętrznych
Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Miłą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole
-Pespektywę rozwoju zawodowego w ramach Sun Garden

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] sun-garden.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje.