Promuj to ogłoszenie

Starszy Pracownik Techniczny

785Pokaż numer[email protected]

Jesteśmy liderem w Polsce i jednym z czołowych producentów nowoczesnych oraz wysokiej jakości foteli
i mebli biurowych w Europie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Dział Rozwoju Nowych Produktów(NPD)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Przygotowanie wzorów i prototypów produktów na przeglądy etapów wdrożeń (NPD) oraz przeglądy etapów projektów/zadań w obszarze TPM,
• Przygotowanie i dostarczanie wzorów produktów, komponentów do badań w laboratorium wewnętrznym,
• Montowanie i demontowanie półwyrobów i produktów w ramach wdrażania nowych produktów (NPD) oraz modyfikacji istniejących produktów w celu weryfikacji założeń technicznych,
• Obsługiwanie elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych,
• Przygotowanie produktów i komponentów do wysyłki do naszych partnerów biznesowych,
• Współpraca z innym działami w organizacji w celu pozyskania materiałów potrzebnych do tworzenia wzorów, modeli
i prototypów,
• Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie wykonywania prototypów komponentów.
• Raportowanie postępów prac.
OCZEKIWANIA:
• Wykształcenie kierunkowe (preferowany profil: Mechanika, Mechatronika, Budowa Maszyn lub pokrewne),
• Praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętności w zakresie posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz elektronarzędziami (wyrzynarka, wiertarka, szlifierka kątowa, itp.),
• Znajomość materiałów i procesów produkcyjnych w przemyśle meblarskim oraz praktyczna wiedza z zakresu obróbki tworzyw sztucznych, metalu, technologii drewna,
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w działach rozwoju nowych produktów lub wydziałów produkcyjnych,
• Mile widziana: Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym A1/A2,
• Umiejętność pracy zespołowej, dobra komunikacja interpersonalna, orientacja na klienta i dążenie do rezultatów,
• Samodzielność na stanowisku pracy i umiejętność podejmowania decyzji.
OFERUJEMY:
• Pracę w międzynarodowym zespole i możliwość realizacji ciekawych projektów,
• Dbałość o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę,
• Program adaptacyjny oraz stałe wsparcie merytoryczne,
• Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
• Rynkowe wynagrodzenie + motywacyjny system premiowania,
• Pakiet socjalny,
• Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową.