Zamknij

Uniejów zaczyna rundę wiosenną od zwycięstwa. Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:1

22:22, 22.03.2019 M.K Aktualizacja: 22:40, 22.03.2019
Skomentuj Fot. Michał Kubacki Fot. Michał Kubacki

Zwycięstwem 2:1 zakończył się mecz MGLKS Termy Uniejów z Sokołem II Aleksandrów, który zainaugurował rundę wiosenną naszego zespołu.

Sokół wyszedł na prowadzenie już w 3 minucie meczu, jednak goście nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo. W 6 minucie po rzucie karnym Mateusza Spychalskiego był już wynik 1:1. Nasi zawodnicy mieli jeszcze kilka świetnych akcji, które kończyły się poprzeczką albo interwencją bramkarza Sokoła.

Zobacz bramkę z rzutu karnego Spychalskiego.

W 30 minucie kapitalną interwencją popisał się bramkarz Termalnych, który trzykrotnie ratował swoją drużynę przed utratą bramki. Niestety podczas ofiarnej interwencji Mateusz Zajdel został brutalnie sfaulowany przez zawodnika z Aleksandrowa. Starcie to okazało się na tyle poważne w konsekwencji, że zawodnik gości ukarany został czerwoną kartką, a nasz bramkarz opuścił boisko. W miejsce Zajdla w bramce pojawił się Kuba Zdych.

W 70 minucie na 2:1 wynik meczu ustalił Przemysław Sobolewski.