Zamknij
REKLAMA

Noc pełna wrażeń. Marcin Tybura odwiedził szkołę

15:00, 03.12.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Spotkanie z Marcinem Tyburą było największą atrakcją "Nocy w szkole".

"Noc w szkole" to zorganizowana w uniejowskiej podstawówce noc, którą pierwszoklasiści spędzają w szkolnych murach. Podczas piątkowej edycji dzieciaki miały niezwykłą atrakcję, bowiem odwiedził je znany sportowiec, zawodnik MMA - Marcin Tybura.

Podczas "Nocy w szkole" trzydziestka uczniów pierwszych klas spędzała czas przygotowując świąteczne dekoracje, tańcząc zumbę, oglądając bajki i jedząc "kolację przy świecach". Największą atrakcją dla dzieciaków było jednak niewątpliwie spotkanie z Marcinem Tyburą - zawodnikiem MMA, występującym w (UFC) Ultimate Fighting Championship. Sportowiec w sierpniu został ambasadorem Uniejowa i dzięki współpracy podpisanej z gminą, promuje miasto na arenie międzynarodowej, ale również spotyka się z dziećmi i młodzieżą, promując sport i aktywny tryb życia.

W trakcie spotkania dzieci rozmawiały z Marcinem Tyburą o jego treningach, sporcie oraz miały okazję zadawać pytania. Miały również możliwość zmierzyć się i potrenować z Marcinem na macie. Zawodnik mieszanych sztuk walk pokazywał dzieciom podstawowe chwyty, ale mówił również o tym, że walczyć można jedynie w ringu, kiedy jest sędzia i ustalone reguły. Sportowiec przyniósł ze sobą zdobyte medale, statuetki i pasy, w tym pas za mistrzostwo w M-1 oraz medale z mistrzostw Polski i Świata. Na zakończenie Marcin otrzymał specjalny medal, który wykonały dla niego dzieciaki oraz rozdał swoje zdjęcia z ostatniej walki, na których złożył pamiątkowe autografy. Organizatorkami "Nocy w szkole" były nauczycielki Teresa Gadzinowska, Anna Rafalska i Joanna Wicherkiewicz.

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone