Zamknij
REKLAMA

Bawili się i pomagali. Majówka na polanie na rockowo

09:31, 07.05.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę 5 maja 2018 roku na polanie w uniejowskim parku Uniejowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców Turystycznych po raz trzeci zorganizowało dla mieszkańców i turystów majówkę. 

Podczas kilkugodzinnej imprezy można było spróbować świeżo wyciskanych soków, miodów, wypieków, potraw z grilla czy placków ziemniaczanych przygotowywanych przez harcerzy. Nie zabrakło również  wystawy rękodzieła i prac miejscowych artystów. W parku pojawiły się atrakcje dla najmłodszych oraz stoiska, na których można było nabyć m.in. miody, zabawki, smakołyki.


Fot. Harcerze serwowali na majówce placki ziemniaczane.

Podczas imprezy przygotowano również pokaz starych samochodów z Lublina, pokaz strażacki oraz koncerty trzech zespołów: The Navy Blue, Ray i Greasen. Nie zabrakło również zabaw i i konkursów z nagrodami, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

W trakcie majówki zorganizowano także akcję dla Julitki Kowalskiej,która walczy z chorobą nowotworową.  Pomóc można było biorąc udział w loterii fantowej, w której każdy los wygrywał. Leczenie małej uniejowianki wesprą również środki z aukcji, na której rękawice z autografem Marcina Tybury wylicytowano za 350 zł a rękawice Artura Szpilki za 310 zł.
Reaktywacja imprez na polanie w parku to pomysł na powrót do majówek, które organizowano w tym miejscu wiele lat temu. Pierwsza impreza w nowej odsłonie zorganizowana została trzy lata temu i jak widać również po tegorocznej edycji, cieszy się coraz większą popularnością.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone