Zamknij
REKLAMA

Konferencja dla przedsiębiorców z udziałem pełnomocnika rządu

10:00, 01.07.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Na zdj. Andżelika Możdżanowska.

Konferencja dla przedsiębiorców z udziałem Andżeliki Możdżanowskiej - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju oraz Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbyła się w czwartek 28 czerwca w sali rycerskiej w zamku w Uniejowie. 

Konferencja pn. "Konstytucja biznesu" dotyczyła m.in. tematu pomocy i wsparcia rządu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w latach 2018-2019. W spotkaniu z przedsiębiorcami uczestniczyli m.in. Andżelika Możdżanowska - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, poseł Piotr Polak, Józef Kaczmarek burmistrz Uniejowa, Piotr Majer - wiceburmistrz Uniejowa, Marek Mochalik - Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Andrzej Pabich ze Stowarzyszenia Przedsiębiorców Powiatu Poddębickiego.

,,Niezwykle ważne jest, by spotykać się, rozmawiać, słuchać i reagować na głosy przedsiębiorców. Przedsiębiorców, którzy budują PKB i w tych najmniejszych ojczyznach budują to, co jest niezwykłym potencjałem zrównoważonego rozwoju. Chcemy żeby przedsiębiorcy byli partnerami, zarówno samorządu lokalnego, jak i instytucji rządowych" - mówiła minister Andżelika Możdżanowska - Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Podczas spotkania mówiono również o ofercie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w tym dla przedsiębiorców z powiatu poddębickiego, dla których zorganizowane zostało spotkanie w Uniejowie. Organizatorem konferencji był poseł PiS Piotr Polak, 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone