W sobotę i niedzielę do uzdrowiska termalnego przyjechał Kamil Nosel, który będzie krążył po całym Uniejowie i miał ze sobą niespodzianki! 9 i 10 sierpnia przy Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich pojawił się także ESKA Summer CAMP.
Eska Summer Camp w weekend w Uniejowie. Spotkać możecie Kamila Nosela, który rozdaje nagrody
W sobotę i niedzielę w różnych miejscach Uniejowa można spotkać radiową gwiazdę - Kamila Nosela. Dzięki akcji przygotowanej przez Gminę Uniejów i Termy Uniejów będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Osoby, które spotkają Kamila będą mogły wziąć w zabawach, a zwycięzcy mogą wygrać atrakcyjne niespodzianki - m.in. vouchery, a nawet pralkę!! Co trzeba będzie zrobić? Wszystko zależy od Kamila, który przygotował m.in. zadania polegające na zrobieniu sobie selfi z największą liczbą napotkanych osób. Szukajcie Kamila Nosela w Uniejowie z niespodziankami - w sobotę i niedzielę od godziny 12.00. Ma w planach odwiedzić m.in. okolice Zamku, Termy, tężnie, Rynek.
Ponadto przy zamku rozbiło się RADIO ESKA. Na wszystkich, w tym najmłodszych czekają atrakcje.
Czekają na Was emocje: muzyka na żywo, wodne szaleństwa, moc adrenaliny i świetna zabawa. Będą czekały na Was różnorodne atrakcje, konkursy, które umilą czas zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom. Nie zabraknie też momentów relaksu i klimatu lata. To świetna okazja, by oderwać się od codzienności i cieszyć się słońcem, muzyką i przyjaciółmi. Do naszego miasta przyjedzie też Kamil Nosel, który będzie krążył po całym Uniejowie i miał dla Was nagrody-niespodzianki! - informuje UM w Uniejowie.
Dodatkowo, 9 sierpnia odbędzie się premiera festiwalu „Winnica Uniejów: białe, czerwone i różowe”. To wyjątkowe wydarzenie pełne dobrego nastroju. Spróbujcie różnych smaków, poznajcie różnych producentów i poczujcie atmosferę winnicy w sercu Uniejowa. Zabierz przyjaciół, rodzinę i przyjdźcie, aby wspólnie celebrować lato i dobre chwile!
[ZT]16482[/ZT]
Do zobaczenia w weekend w Uniejowie.
[ZT]16225[/ZT]