Zamknij
REKLAMA

27. finał WOŚP. Uniejów pobił kolejny rekord.Takiej kwoty jeszcze nie było

08:43, 14.01.2019 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

13 stycznia 2019 roku w gminnym sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać najwyższą jak dotąd w historii kwotę. Tym samym pobito rekord, który padł w zeszłym roku i wynosił 17.030,81 zł.

Mieszkańcy gminy Uniejów po raz kolejny pokazali, że bardzo chętnie otwierają swoje portfele, biorąc udział w kolejnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki hojności mieszkańców i turystów udało się w tym roku zebrać rekordową kwotę 22 647,96 zł, czyli ponad pięć tysięcy więcej niż w ubiegłym roku.


Fot. Marianna Polasińska

Tego dnia 38 wolontariuszy wyszło na ulice Uniejowa, Spycimierza, Wielenina i Wilamowa. Grano również przez cały dzień w gminnym sztabie nr 3122, który tradycyjnie zlokalizowany był w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. To tam zorganizowane były występy, pokazy oraz wieczorne atrakcje, czyli licytacja gadżetów oraz światełko do nieba.

Z licytacji gadżetów WOŚP oraz przedmiotów, które za pośrednictwem orkiestry wystawili lokalni darczyńcy udało się uzyskać aż 4960,02 zł. To podczas tej części orkiestry były największe emocje oraz walka o bezcenne gadżety. 


Dzięki hojności licytujących ten pluszowy miś trafi w ręce przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola w Uniejowie. 

Przy okazji 27. finału WOŚP na hali przy Szkole Podstawowej w Uniejowie rozegrano także miniturniej piłki nożnej, podczas którego do puszek WOŚP również zbierano pieniądze. 

O godzinie dwudziestej odbyło się ,,światełko do nieba''.

[ZT]1819[/ZT]

[ZT]1691[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA