Akcja w Wieleninie-Kolonii zakończona.
Jak poinformowała poddębicka policja, akcja rozpoznawczo-poszukiwawcza nad zbiornikiem wodnym dawnej cegielni została oficjalnie zakończona.
Właściciele przedmiotów i ubrań, których porzucenie wywołało alarm i postawiło na nogi służby ratunkowe, odnaleźli się cali i zdrowi. Obecnie osoby te składają na policji wyjaśnienia, które mają precyzyjnie wyjaśnić okoliczności tego nietypowego zdarzenia.
O sprawie informowaliśmy tutaj:
::news{"type":"see-also","item":"19418"}