Zamknij
REKLAMA

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Uniejowie (FOTO)

14:50, 19.06.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W środę 19 czerwca w Szkole Podstawowej w Uniejowie odbyły się dwa uroczyste zakończenia roku szkolnego - dla podstawówki oraz gimnazjum. Podczas uroczystości wręczono nagrody za wyniki w nauce oraz stypendia burmistrza Uniejowa i Rady Miejskiej dla najlepszych uczniów.

Zakończenie roku szkolnego było okazją do wręczenia świadectw z czerwonym paskiem oraz nagród dla najlepszych uczniów, którzy mieli średnią ocen co najmniej 4,75 i przynajmniej ocenę bardzo dobrą z zachowania. W tym roku świadectwo z czerwonym paskiem w Szkole Podstawowej w Uniejowie uzyskało aż 145 uczniów (na 457).

Podczas dzisiejszej uroczystości wręczone zostały również stypendia burmistrza Uniejowa i Rady Miejskiej Uniejowa dla najlepszych uczniów, które otrzymało 77 osób. Stypednia wręczyli Piotr Kozłowski - p.o. dyrektora SP w Uniejowie, wicedyrektorzy - Agnieszka Kaczmarek i Janusz Stawicki oraz Mirosław Madajski, przewodniczący Rady Miejskiej w Uniejowie. Wśród gości znaleźli się także Małgorzata Komajda - starosta poddębicki, Marcin Pamfil - prezes PGK Termy Uniejów, Barbara Zwolińska - była prezes oddziału ZNP w Uniejowie oraz przedstawiciele rady rodziców.

Podczas zakończenia roku szkolnego pożegnano także ks. Przemysława Warmińskiego, który kończy posługę duszpasterską w uniejowskiej parafii i nie będzie tym samym nauczał już religii w uniejowskiej podstawówce.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

WeraWera

2 0

Tęsknię za czasami kiedy to dzieci na uroczystość taką jak zakończenie roku szkolnego,wszystkie ubrane były na galowo tj.biała bluzka/koszula i granatowa lub czarna spódniczka/spodnie.Teraz brak słów-niektóre dzieci poubierane jak na plażę...to świadczy tylko o rodzicach. 15:30, 20.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone