Zamknij
REKLAMA

Siłownia z nowym sprzętem otwarta dla mieszkańców

08:22, 15.02.2020 | materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
fot. uniejow.pl

Dobra wiadomość dla tych, którzy korzystają z różnych form aktywności fizycznej. Siłownia na terenie hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie zyskała nowy sprzęt i co więcej, otworzyła swoje podwoje dla mieszkańców gminy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom usportowionej części mieszkańców, w siłowni zainstalowano dodatkowe urządzenia, które uatrakcyjniły to miejsce. Są to profesjonalne przyrządy do ćwiczeń różnych partii ciała: m.in.: bieżnia, nowy rowerek, wioślarz, komplet sztang olimpijskich wraz z obciążnikami i ławeczka do ćwiczeń.

Zakup oprzyrządowania możliwy był dzięki wsparciu finansowemu „Term Uniejów”. Przy tej okazji warto dodać, że „Termy” zakupiły ponadto nową tablicę wyników w hali sportowej, dlatego Dyrekcja Szkoły składa podziękowania na ręce burmistrza Józefa Kaczmarka oraz prezesa PKG „Termy Uniejów” – Marcina Pamfila.

Z siłowni dotychczas korzystali głównie uczniowie, a teraz stała się miejscem publicznym również dla pozostałych, aktywnych mieszkańców Uniejowa, którzy cenią sobie zdrowy styl życia. Obiekt pozostaje do dyspozycji mieszkańców w poniedziałki, czwartki i piątki, w godzinach 19.30 -21.00.

Zapraszam do korzystania z nowych urządzeń – mówi dyrektor SP w Uniejowie, Piotr Kozłowski i przypomina, że sport to zdrowie, a sama siłownia to także miejsce spotkań i integracji.
(A.Ow.)

 

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

ajkoajko

3 1

super super super!
Czy będą prowadzone jakieś zajęcia, można będzie się zapisać? 11:37, 15.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZawiedzionaZawiedziona

4 1

Fakt, że do tej pory nie ma w Uniejowie siłowni z prawdziwego zdarzenia, to jest kompletna żenada... kupienie bieżni i rowerka nic tutaj nie zmienia. Miejsce integracji... sądząc po ilości sprzętu, to należy się "modlić" , by w 1,5 godziny wykonać sensowny trening... 13:47, 17.02.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

byłaś??byłaś??

0 0

Byłaś, że już komentujesz? pewnie i tak jesteś otyła i siedzisz przed TV jedzac chipsy oglądając Trudne sprawy i tylko wszystko krytykując. Ale bez obrazy. 20:00, 22.02.2020


MietekMietek

0 0

Jak to nie ma? A zewnętrzne? Są aż 3! Ogólnodostępne, darmowe, z tego co widzę, to raczej bez kolejek, a i pogoda na tyle łaskawa, że aż ciśnie się na usta: dla chcącego nic trudnego! ;) 23:17, 23.02.2020


REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone