Zamknij
REKLAMA

Sylwestrowa noc na basenie. Termy Uniejów z szampańską ofertą

15:44, 13.12.2021 | .
Fot. Termy Uniejow

W jedyną taką noc w roku - sylwestrową - Termy Uniejów przygotowały specjalną ofertę dla tych, którzy chcą powitać Nowy Rok korzystając z basenów termalnych. Oprócz gorących kąpieli na gości czeka pokaz fajerwerków oraz lampka szampana.

Sylwester w Termach Uniejów

Nocne Kąpiele Sylwestrowe rozpoczną się 31.12.2021 r. od godziny 20.00, a bilety na to wydarzenie można zakupić on-line. 

Chcesz przywitać Nowy Rok w niecodzienny sposób? Szukasz pomysłu na Sylwestra, gdzie nie obowiązuje strój wieczorowy, a wystarczy strój kąpielowy, klapki i ręcznik? Termy Uniejów mają Sylwestrową ofertę

Z nocnych kąpieli podczas Sylwestra w Termach Uniejów będzie można korzystać od 20:00 do 1:30. W tym czasie do dyspozycji wszyscy goście będą mieli strefę basenową i sauny. Czynna będzie również strefa restauracyjna, gdzie można będzie kupić jedzenie oraz napoje.

 

W cenie biletu jest kieliszek szampana oraz specjalny pokaz fajerwerków. Bilet normalny można zakupić w cenie 130 zł, dzieci od 7 do 15 lat mogą wejść za 110 zł, a dzieci poniżej 7 lat bezpłatnie.

Zakup biletów online możliwy jest na stronie www.termyuniejow.pl a więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 506 090 419

(Warto przeczytać)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%