Zamknij
REKLAMA

Driadowa Fiesta, czyli mażoretki z Uniejowa kończą sezon [ZDJĘCIA]

08:19, 23.06.2022 | .
Mażoretki Driady Uniejów 22 czerwca 2022 roku w hali Szkoły Podstawowej w Uniejowie zakończyły występami kolejny sezon. Podczas środowej fiesty zaprezentowały 23 choreografie. Trenerką dziewcząt jest Oliwia Olczyk.
REKLAMA

Zakończenie sezonu mażoretkowego Driady Uniejów odbyło się 22 czerwca 2022 roku w hali Szkoły Podstawowej w Uniejowie. W zespole, który działa od 2019 roku tańczy obecnie czterdzieści pięć dziewcząt i zgłaszają się kolejne chętne, które rozpoczną treningi od nowego sezonu.

Driadowa Fiesta, czyli mażoretki z Uniejowa kończą sezon [ZDJĘCIA]
 

[FOTORELACJA]1379[/FOTORELACJA]

Mażoretki Driady Uniejów 22 czerwca 2022 roku w hali Szkoły Podstawowej w Uniejowie zakończyły występami kolejny sezon. Podczas środowej fiesty zaprezentowały 23 choreografie. 

Zespół działa w Uniejowie od września 2019 roku. Obecnie ćwiczy w nim czterdzieści pięć dziewcząt i zgłaszają się kolejne chętne, które rozpoczną treningi od nowego sezonu. W zespole, który trenuje Oliwia Olczyk działają trzy grupy - "Driadusie" (7-10 lat),  "Driady Classic Baton" (11-12 lat) oraz "Driady Sport Baton" (12-16 lat).

Dziewczęta największe sukcesy odniosły w tym roku, zdobywając tytuły mistrzowskie: Mistrza Polski w kategorii scena baton klasyczny kadetki i II Wicemistrza Polski w kategorii scena baton juniorki na Mistrzostwach Polski Mażoretek w Kędzierzynie-Koźlu. Oba układy drużynowe stanęły na podium i każda z zawodniczek wróciła z Mistrzostw Polski z medalem, co było o tyle zaskakujące, że dla dziewczyn był to debiut na zawodach tej rangi.

Kolejne regularne treningi Driady Uniejów rozpoczną po przerwie wakacyjnej we wrześniu, jednak jeszcze w sierpniu czeka je obóz mażoretkowy, na którym będą uczyć się nowych elementów wykorzystywanych w nowym sezonie.

,,Tytuły mistrzowskie, które udało nam się zdobyć w tym roku nie oznaczają, że teraz spoczniemy na laurach i będziemy pewne tego, że tak będzie zawsze. W przyszłym roku czeka nas jeszcze cięższa praca, żeby pracować nad sobą i żeby przede wszystkim stać się lepszymi od samych siebie, sprzed kilku miesięcy. Zawsze to mówię dziewczynom, że celem nie są tytuły mistrzowskie i medale - na to składa się wiele czynników. Celem jest, żebyś włączyła sobie filmik sprzed roku i pomyślała: ale zrobilam progres przez ten rok! I żebyś za rok włączyła sobie filmik z teraz i znów pomyślała to samo. I tak co roku" - mówi Oliwia Olczyk - trenerka mażoretek Driady Uniejów.

Zapisy dla chętnych, nowych mażoretek ruszą prawdopodobnie na przełomie sierpnia i września, jednak jeżeli ktoś chce już zgłosić swoje dziecko na trening testowy, może napisać wiadomość na fanpage Mażoretki Driady Uniejów. Jak mówi trenerka - Oliwia Olczyk, jest już sporo osób na liście, które chciały dołączyć w trakcie roku szkolnego, jednak nie było takiej możliwości. 

[ZT]5929[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%