Zamknij
REKLAMA

Indiańska niedziela w Uniejowie [ZDJĘCIA]

15.08, 07.08.2022 .
W niedzielę 7 sierpnia 2022 r. w sąsiedztwie kompleksu termalno-basenowego w Uniejowie odbywa się ,,Indiański festyn rodzinny''. Impreza potrwa do godziny 18.00, a w programie zaplanowano m.in. pokazy radycyjnych indiańskich tańców Pow Wow, konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych oraz indiańską wioskę tipi.
REKLAMA

W niedzielę 7 sierpnia 2022 r. w sąsiedztwie kompleksu termalno-basenowego w Uniejowie odbywa się ,,Indiański festyn rodzinny''. Impreza potrwa do godziny 18.00, a w programie zaplanowano m.in. pokazy tradycyjnych indiańskich tańców Pow Wow, zabawy dla dzieci i dorosłych oraz indiańską wioskę tipi.

Indiańska niedziela, czyli indiański festyn rodzinny w Uniejowie [ZDJĘCIA]

[FOTORELACJA]1402[/FOTORELACJA]

Od godziny 14 do 18 w niedzielę 7 sierpnia 2022 roku organizowany jest w Uniejowie indiański festyn rodzinny. Podczas imprezy odwiedzić można wioskę indiańską oraz zakupić na stoiskach rękodzieło. W programie zaplanowano pokazy współczesnych tańców indiańskich pow wow, konkursy dla publiczności, pokaz stawiania tipi, czy warsztaty dla dzieci i młodzieży.

W zabawach i grach będą mogli wziąć udział zarówno dorośli jak i dzieci z publiczności. Wśród atrakcji przewidziano między innymi strzelanie z łuku, polowanie na bizona czy wyścig żółwi.

Zabawa potrwa do godziny 18.00.

Na indiańskim pikniku w Uniejowie pojawili się indianiści m.in. z Łodzi i Lublina. Wśród publiczności spotkaliśmy natomiast m.in. gości z Kaszub. 

[ZT]6170[/ZT]

[ZT]6201[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%