Zamknij
REKLAMA

Termy Uniejów wygrywają z PTC Pabianice

19:26, 29.09.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Strzelcem dwóch bramek w meczu był Przemysław Sobolewski.

Po dwóch bramkach Sobolewskiego oraz jednej Pęzika i Jonczyka MGLKS Termy Uniejów pokonały 28 września cyklistów z PTC 4:0. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, jednak kilkukrotnie nasi piłkarze marnowali doskonałe sytuacje, a jeśli już wydawało się, że zaraz będziemy świadkami kolejnego gola to świetnie w bramce gości prezentował się golkiper z Pabianic.

Nasi piłkarze zaprezentowali kilka ciekawych akcji i wykazali się dużym zaangażowaniem. W całym spotkaniu Termalni kontrolowali zdecydowanie poczynania boiskowe i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo. Za tydzień o komplet punktów będzie zdecydowanie trudniej, w niedzielę 7 października zawodnicy Term Uniejów jadą do Łodzi na mecz z rezerwami Widzewa. W związku z tym, że pierwszy zespół RTS swój mecz gra dzień wcześniej to na pewno przyjdzie nam mierzyć się z liczną grupą zawodników występujących na co dzień  w 2 lidze. Po 8 kolejkach Termalni mają 18 punktów i plasują się w czołówce tabeli.


Po raz kolejny z powodu nieobecności niedysponowanego Warcholińskiego w bramce gospodarzy wystąpił trener Termalnych - Mateusz Zajdel. 

Bramki: 
35' A.Pęzik
48' J.Jonczyk
76' P.Sobolewski
85' P.Sobolewski

Skład drużyny Termy Uniejów:
M.Zajdel, W.Nowak, A.Kasztelan, R.Wierucki, A.Kaczmarek, K.Ryplewicz, M.Spychalski, P.Sobolewski, P.Nowak (K. Świątczak), A.Pęzik, J.Jonczyk (J.Dutka).

Jeden z brutalnych fauli na Włodku Nowaku. Mimo to sędzia nie pokazał zawodnikowi PTC kartki.


W meczu z Termalnymi świetnymi akcjami popisał się kilkukrotnie bramkarz PTC.

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone