Wysoka wygrana ŁKS-u z Termalnymi [ZDJĘCIA]

09:16, 08.04.2019 M.K Aktualizacja: 09:22, 08.04.2019
Skomentuj

Drużyna MGLKS Termy Uniejów 7 kwietnia 2019 roku w 18 kolejce Łódzkiej Ligi Okręgowej zagrała z ŁKS II Łódź. Niestety dla uniejowian mecz zakończył się wynikiem 0:9.

Do 40 minuty mogło się wydawać, że zawodnicy Termalnych realizują założenia taktyczne i pozostają w grze. Niestety w krótkim odstępie czasu dwie bramki strzelone przez ŁKS  sprawiły, że MGLKS do szatni schodził przy wyniku 0:2.

Pomimo dobrego początku drugiej połowy i składnej akcji, po której Termy wywalczyły rzut wolny, Łodzianie przejęli piłkę i z kontry zdobyli trzecią bramkę.  Mimo, że ŁKS przewyższał piłkarsko MGLKS to  pierwsze gole strzelone podczas meczu w Uniejowie to wynik karygodnych błędów naszych zawodników przy stałych fragmentach. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:9.