Zamknij
REKLAMA

Przyjaciel Uniejowa - Euzebiusz Smolarek prezesem PZP

10:27, 09.04.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Foto: Piotr Kucza/FotoPyk

Euzebiusz Smolarek - przyjaciel Uniejowa, patron Uniejowskiej Akademii Futbolu, 47-krotny reprezentant Polski, od października 2018 roku będący członkiem Zarządu PZP, z dniem 4 kwietnia 2019 r. został oficjalnie przedstawiony jako nowy Prezes Zarządu Polskiego Związku Piłkarzy (PZP).

Na zwołanej z tej okazji konferencji prasowej nowy prezes PZP opowiedział o trwających głównych projektach związku, kierunku działań oraz swoich motywacjach w podjęciu decyzji o objęciu funkcji prezesa.

– Chciałbym przyczynić się do jeszcze większego rozwoju związku i bardzo bym chciał, by piłkarze w Polsce czuli się jeszcze bezpieczniejsi. Praca w Zarządzie PZP to dla mnie druga kariera. Mam bogate doświadczenia z wielu krajów, wiele widziałem i uważam, że jako związek możemy bardzo wiele zdziałać. Mam ambicje, aby poprawić kilka spraw dotyczących sytuacji piłkarzy w Polsce – powiedział Euzebiusz Smolarek, Prezes Polskiego Związku Piłkarzy.


Foto: Piotr Kucza/FotoPyk 

[ZT]1140[/ZT]

Ebi Smolarek od wielu lat jest częstym gościem w Uniejowie. 3 listopada 2017 roku został oficjalnym patronem Uniejowskiej Akademii Futbolu, ponadto bierze udział  w wydarzeniach sportowych organizowanych w mieście.


Ebi Smolarek zagrał w drużynie Uniejowa poddczas rozegranego 2 czerwca 2018 roku „Turnieju Piłki Nożnej- Mundial Uniejów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.


Fot. Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone