Zamknij

Termalni lepsi w derbach powiatu

11:38, 02.05.2019 M.K Aktualizacja: 16:00, 03.05.2019
Skomentuj

MGLKS Termy Uniejów wygrały wtorkowy mecz z GLKS Sarnów/Dalików 3:1. Podczas derb powiatu do bramki gości celnie trafiali Matusiak i Sobolewski.

Mecz dla Termalnych nie należał do łatwych, mimo dominacji w pierwszych 30 minutach i prowadzenia 1:0 po golu Piotra Matusiaka. Gra ewidentnie osłabła, a do głosu zaczęli dochodzić goście. Częste akcje zarówno pod jedną, jak i drugą bramką dawały kibicom sporo emocji, ale na kolejne gole trzeba było czekać do drugiej połowy meczu. Gdy Przemysław Sobolewski podwyższył na 2:0 i wielu myślało, że goście się poddadzą to na 2:1 strzelił Sebastian Borowski i na stadionie w Uniejowie znowu zaczęło robić się gorąco. Doliczony czas gry to jednak świetna kontra Termalnych i strzałem "stadiony świata" mecz zakończył Sobolewski.