Zamknij
REKLAMA

Termalni lepsi w derbach powiatu

11:38, 02.05.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

MGLKS Termy Uniejów wygrały wtorkowy mecz z GLKS Sarnów/Dalików 3:1. Podczas derb powiatu do bramki gości celnie trafiali Matusiak i Sobolewski.

Mecz dla Termalnych nie należał do łatwych, mimo dominacji w pierwszych 30 minutach i prowadzenia 1:0 po golu Piotra Matusiaka. Gra ewidentnie osłabła, a do głosu zaczęli dochodzić goście. Częste akcje zarówno pod jedną, jak i drugą bramką dawały kibicom sporo emocji, ale na kolejne gole trzeba było czekać do drugiej połowy meczu. Gdy Przemysław Sobolewski podwyższył na 2:0 i wielu myślało, że goście się poddadzą to na 2:1 strzelił Sebastian Borowski i na stadionie w Uniejowie znowu zaczęło robić się gorąco. Doliczony czas gry to jednak świetna kontra Termalnych i strzałem "stadiony świata" mecz zakończył Sobolewski.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

kibickibic

1 0

Nareszzcie widać grę 17:38, 02.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone