Zamknij
REKLAMA

Zobacz z kim Ewa Pajor zagra dzisiaj w Uniejowie

10:49, 05.06.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki

Dzisiaj w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie odbędzie się spotkanie z cyklu ,,Z Orłem Na Piersi". Tym razem gościem organizowanego przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni spotkania będzie piłkarka Ewa Pajor, która na hali zagra przeciwko drużynie lokalnych osobistości.

Spotkania z cyklu „Z ORŁEM NA PIERSI” to spotkania młodzieży grającej w Uniejowskiej Akademii Futbolu Ebiego Smolarka oraz kibiców ze znanymi sportowcami. Dotychczas w Uniejowie gościli Jacek Krzynówek i Euzebiusz Smolarek - reprezentanci Polski w piłce nożnej.

Podczas wydarzenia, które rozpocznie się 5 czerwca o godz. 18.00 oprócz spotkania z Ewą Pajor przewidziany jest także towarzyski mecz, w którym zagra sama Ewa, młodzież trenująca w UAF oraz zaproszeni goście. Na boisku mają pojawić się m.in. przedstawiciele samorządu, służb mundurowych oraz lokalnych instytucji.

Na spotkanie w HALI SPORTOWEJ, które rozpocznie się o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich kibiców. Wstęp wolny.

Podczas prezentacji młodym piłkarzom Uniejowskiej Akademii Futbolu przybliżona zostanie sylwetka piłkarki Ewy Pajor, która pochodzi z Pęgowa (gm. Uniejów).

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone