Pewna wygrana Termalnych [FOTO]

23:52, 01.11.2019 M.K Aktualizacja: 10:51, 04.11.2019
Skomentuj Strzelcem pierwszej bramki w meczu z Dłutowem był Krzysztof Borysiak. Strzelcem pierwszej bramki w meczu z Dłutowem był Krzysztof Borysiak.

Termy Uniejów pokonały GLKS Dłutów 3:0 (3:0) w spotkaniu 13. kolejki łódzkiej klasy okręgowej , które rozegrano 29 października br. w Uniejowie.

Zawodnicy MGLKS Termy Uniejów już po pierwszej połowie prowadzili różnicą trzech bramek. Wynik meczu otworzył w 4. minucie Krzysztof Borysiak. Kolejną bramkę po podaniu Borysiaka zdobył chwilę później Mateusz Spychalski. Do listy strzelców dołączył w 44. minucie także Adrian Stolarek.

W tym momencie Termy dzięki wygranej awansowały na dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem piętnastu punktów na koncie. GLKS Dłutów jest dwunasty, jednak 2 listopada rozegrane zostaną kolejne mecze 13. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Wyniki tych spotkań pokażą kolejność zespołów na dwie kolejki przed końcem rozgrywek jesiennych. Przed Termalnymi jeszcze dwa mecze  - 09.11.2019 Termy Uniejów zagrają z PTC Pabianice i 15.11.2019 na swoim stadionie z LKS ROSANÓW.