MGLKS Termy Uniejów. Trzy punkty w Pabianicach

07:12, 13.11.2019 M.K Aktualizacja: 07:21, 15.11.2019
Skomentuj Zdjęcie archiwalne. Zdjęcie archiwalne.

Wyjazd do Pabianic dla piłkarzy z Uniejowa należy uznać za udany. Od początku żółto-niebiescy kontrolowali spotkanie, które zakończyli zwycięstwem 4:0.

Mecz rozegrano 9 listopada 2019 r. w Pabianicach. W 5 minucie Spychalski trafił słupek, ale dobitka Kasztelana była już w stu procentach skuteczna. Kolejne sytuacje Uniejowa to słupek i niewykorzystana akcja sam na sam. Sprawy znów w swoje ręce musiał wziąć Kasztelan, który podwyższył wynik na 2-0. Chwila rozproszenia mogła się zemścić 7 minut później, ale z dwóch metrów nie trafił napastnik gospodarzy. Druga połowa to dwie szybkie bramki Włodzimierza Nowaka - pierwsza zdobyta lobem. Dalsze minuty to zwolnienie tempa oraz spokojna gra i spotkanie zakończone wynikiem 4-0.

Po 14. kolejce Termy zajmują 9. miejsce w tabeli łódzkiej okręgówki z 18.punktami. Na koncie zanotowali 5 wygranych, 3 remisy i 6 porażek.

Przed Termalnymi jeszcze mecz na własnym stadionie z LKS Rosanów, który rozegrany zostanie 15 listopada 2019 roku o godz.19.00.