Uniejów: Widzew Łódź w sparingu z GKS-em Jastrzębie [ZDJĘCIA]

17:14, 05.02.2020 M.K Aktualizacja: 10:04, 06.02.2020
Skomentuj

W rozegranym 5 lutego 2020 roku w Uniejowie meczu sparingowym Widzew zremisował z GKS-em Jastrzębie 1:1. Spotkanie w Uniejowie to czwarty mecz kontrolny tej zimy dla łódzkiej drużyny i szósty dla zespołu z Jastrzębia Zdroju.

Mecz został rozegrany na Kompleksie Boisk Piłkarskich im. W. Smolarka. Na murawie spotkali się zawodnicy II-ligowego Widzewa Łódż i I-ligowego  GKS Jastrzębie. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a dwie bramki kibice mogli zobaczyć w drugiej połowie spotkania. Najpierw samobójcze trafienie zanotował Daniel Tanżyna, a w końcówce na 1:1 wyrównał Przemysław Kita.