Mamrot z Piotrkowa Trybunalskiego najlepszy w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka [FOTO]

10:28, 08.03.2020 M.K Aktualizacja: 11:39, 09.03.2020
Skomentuj Fot. Michał Kubacki Fot. Michał Kubacki

W sobotę 7 marca 2020 roku rozegrany został Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka. Turniej wygrała drużyna ,,Mamrot Wilkowyje'' z Piotrkowa Trybunalskiego, która pokonała w finale łódzką drużynę ,,BioEden''. Trzecie miejsce zajęła drużyna ,,SD Parkiet''.

Zawodnicy  ,,Mamrot Wilkowyje" wygrali dwudziesty drugi Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka, który organizował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, przy współudziale Szkoły Podstawowej w Uniejowie. Tym razem w hali sportowej przy szkole zagrało dwanaście drużyn: Auto Centrum Lis Kalisz, Automobile Torino Turek, Bioeden, Księżyc.pl Zduńska Wola, Viktoria Zadzim, Mamrot Wilkowyje, Witonia, SD Parkiet, MKS Malanów, Zygry, TSV Dalików, Wirtualni Zryw Dąbie.

Najlepsi okazali się zawodnicy debiutujący w turnieju ,,Mamrot Wilkowyje'' z Piotrkowa Trybunalskiego, którzy w meczu finałowym, wygrali po zaciętej rozgrywce z łódzką drużyną ,,BioEden'' 2:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna ,,SD Parkiet'', która pokonała ,,Wirtualnych Zryw Dąbie" 2:1.

Puchary wręczył Janusz Kosmalski - zastępca burmistrza Uniejowa.

Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka, tragicznie zmarłego propagatora sportu rozgrywany jest dwa razy do roku. Większość drużyn bierze w nim udział cyklicznie i jak podkreślają organizatorzy, z imprezy na imprezę widać coraz wyższy poziom oraz zaangażowanie zawodników biorących udział w rozgrywkach.